O nás

 

Značka Hi-Reklama pôsobí na trhu od roku 1991. V súčasnosti zabezpečujeme realizácie a servis našich klientov z dvoch centier - z Bratislavy a z Košíc. Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá poskytuje komplexné služby: od prvotnej myšlienky, cez koncepčné kreatívne riešenia, grafické návrhy a vizualizácie, návrhy optimálneho technického a technologického riešenia, až po realizáciu a prípadnú inštaláciu. 

Či už je to rôznorodosť charakterov, osobností alebo názorov, v prírode to už tak chodí. Preto aj v našej svorke má každý svoje poslanie. Bojujeme s takým odhodlaním a dravosťou, aké sú v zvieracej ríši prirodzene vlastné, o svoje stabilné miesto na trhu. Nečudo, že sa nám to úspešne darí, čomu nasvedčujú aj súdobé archeologické výskumy nami vyprodukovanej klientskej spokojnosti už od obdobia viac ako 20 rokov pred DL (dnešným letopočtom, pozn. red.).

My nie sme obyčajná reklamná agentúra. Máme skúsenosti, ktoré sa dajú získať iba rokmi tvrdej driny so zanietením pre vec. A práve to je jeden z kľúčových dôvodov, prečo sme tu ešte stále a silnejší ako kedykoľvek predtým. Stojíme po vašom boku, či už potrebujete vzpruhu pre svoj biznis alebo obdariť blížneho, vaša spokojnosť je našou korisťou, po ktorej prahneme ako vyhladované šelmy.

 

Hi-Reklama

 

Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+

Hi-Reklama+