Zrkadlové fólie: Štýlové riešenie v boji proti prehrievaniu

Redukujú slnečné žiarenie, zvyšujú vaše pohodlie, znižujú náklady na energie. Zrkadlové fólie sú jednoduchým riešením proti teplu a UV žiareniu vďaka tomu, že odrážajú slnečnú energiu. 

Hi-Reklama

Predíďte prehrievaniu kancelárskych priestorov a domov. Pomocou zrkadlových fólií vieme dosiahnuť až 81% tepelný odraz a 99% zachytávanie UV žiarenia. V ponuke máme aj číry variant tejto fólie vhodný napríklad do výkladov predajní, ktorý zachytí 40% tepla a 99% UV žiarenia.

Výhody zrkadlových fólií:

  • lacnejšie ako klimatizácia alebo vonkajšie žalúzie
  • zabezpečenie súkromia vďaka zrkadlovému povrchu
  • predchádza sa vyblednutiu interéru 
  • úspora energie v letných mesiacoch
  • úspora energie pri vykurovaní v zime, kde fólia odráža tepelnú energiu späť do interiéru

 

V ponuke máme interiérové aj exteriérové fólie s rôznymi vlastnosťami, či fólie s farebným odtieňom. Rozhodujúce sú svetové strany na ktoré sú okna orientované, veľkosť, alebo aj to ako je okno uchytené v ráme. Životnosť fólii je 10 rokov, no môže vydržať až 15 rokov. Na strešných oknách je to iba 6-8 rokov.

Cena závisí od rozmerov, typu skla, fólie a ďalších špecifikácií. V prípade záujmu nás kontaktujte na reklama@hireklama.sk. Poradíme vám, ktorý typ fólie z našej širokej ponuky je pre vás najvhodnejší. Solárne fólie vám potom profesionálne nalepí náš skúsený tím.