Vianočné pozdravy (nielen) pre obchodných partnerov

 

Hi-Reklama

 

S nárastom digitálnej komunikácie ako je e-mail a priame správy je ľahké zabudnúť na skromnú pohľadnicu. Tejto forme písomnej korešpondencie však ešte ani zďaleka neodzvonilo. Vianočné pozdravy zostávajú základnou súčasťou obchodných vzťahov a tento príspevok ukazuje, prečo tomu tak je. 

Vianočný pozdrav je symbolom tradície a prejavenej vďaky, ktorú sa dnešný digitálny svet snaží zatieniť. Pre svoj osobný prístup a časovú náročnosť sa však stávajú vzácnejšími, jedinečnými a zapamätateľnými. Môžu byť súčasťou dodacích balíkov, alebo zasielané samostatne s originálnym dizajnom a rukou písaným textom. K pozdravu máte možnosť pridať malé potešenie ako oblátky, čokoládky či vianočné ozdoby. Kreatívnou vďakou tak dávate hodnotu nielen klientom či partnerom, ale aj tradíciám a symbolom našej kultúry. 

 

Hi-Reklama+Hi-Reklama+Hi-Reklama+Hi-Reklama+

 

Prečo sú pozdravy dôležité?

 

  1. Uznanie

 

Písomná poďakovacia poznámka zaručí, aby sa vaši zákazníci a klienti cítili hodnotní. Ľudský dotyk navyše humanizuje nudné firemné dokumenty, ako sú zmluvy, faktúry a správy. Sú tiež skvelým spôsobom, ako prelomiť ľad.

 

Odoslanie pohľadnice nie je také jednoduché ako rýchle napísanie e-mailu a kliknutie na odoslanie bez dlhého premýšľania. Naopak, návrh, tlač a adresovanie pozdravu si vyžadujú určitý čas a energiu. Tieto kroky navyše navodzujú pocit, že si svojho príjemcu vážite.

 

  1. Pomôžu vám vystúpiť z davu 

 

Všetci sme sa už raz brodili zdanlivo nekonečným zoznamom e-mailov, rýchlo ho skenovali očami a dúfali, že nám neunikne niečo dôležité. Pri tlačených pohľadniciach je však táto situácia zriedkavosťou. Krásne vypracované karty upútajú pozornosť vašich príjemcov ponúknutím oddychu z množstva denných digitálnych upozornení.

 

  1. Posilnenie značky

 

Posilní vaše kľúčové správy a poskytne základné kontaktné údaje, ak sa chce váš zákazník alebo klient spojiť.

 

  1. Zľavy

 

Vianočný pozdrav môžete využiť na odmenenie verných zákazníkov exkluzívnymi zľavami na produkty alebo služby, ktoré poskytujete.

 

 

Tipy na návrh pozdravov

 

  • Držte sa témy 

 

Najlepšie pozdravy dokonale kombinujú konzistentnú farebnú a dizajnovú tému nesúcu identitu značky. 

 

  • V jednoduchosti je krása 

 

Menej je viac. Nepreplňujte svoje pohľadnice zbytočnými obrázkami a veľkými kúskami textu. Vianočné pozdravy pre partnerov by sa mali niesť v oficiálnejšom duchu. 

 

  • Kvalitný papier a obrázky s vysokým rozlíšením

 

Zrnité obrázky a nekvalitný papier sú istým spôsobom, ako znížiť celkovú kvalitu vašich vytlačených pozdravov a poškodiť tak povesť vašej firmy.

 

  • Kontaktujte nás – expertov na tlač! 

 

Pomôžeme vám s nápadom, grafikou aj samotnou tlačou. Napíšte nám na reklama@hireklama.sk.