Pohyblivá reklama: Prečo ju vaša firma potrebuje?

Hi-Reklama

 

Či už je to obrandovanie auta jednoduchým logom a písmom alebo rafinovaný celolep fungujúci ako mobilný billboard, pohyblivá reklama v podobe polepu auta je jednou z najúčinnejších foriem reklamy. Pohyblivá reklama ponúka najviac rentabilnú investíciu do marketingu. V prepočte na 1.000 videní vás bude reklamný polep auta stáť zo všetkých tradičných typov marketingu najmenej. Patrí taktiež medzi najlepšie spôsoby, ako si rozšíriť svoju klientelu, keďže nie je viazaná na jedno miesto. V priemere sa Slováci denne presúvajú do práce a z práce 93 minút, čo ponúka mnoho príležitostí na bezplatnú reklamu, pokiaľ máte polepené vozidlo. 

Okrem toho, že dodá vozidlu nový look a dizajn, disponuje polep auta nasledujúcimi výhodami:

 

  • Povedomie

 

Reklamný polep automobilov je skvelým spôsobom inzercie vašej značky alebo spoločnosti, najmä ak sa vaša firma zameriava na miestnych obyvateľov vo vašej oblasti. O vašej značke sa dozvie viac ľudí a je ľahšie osloviť mnoho potenciálnych klientov, ktorí hľadajú váš produkt alebo službu. Prieskum ukázal, že 78% opýtaných zaregistrovali pohyblivú reklamu za posledný mesiac. Najväčší podiel mal reklamný polep auta (64%). V priemere 81% ľudí, ktorí si všimli typ pohyblivej reklamy na túto aj reagovali. Navyše, flotila firemných áut v rovnošate zlepšuje vnímanie značky a vzbudzuje dojem profesionality a dôveryhodnosti. 

 

  • Nízke náklady

 

Najlepšie je, že je to reklamná plocha, za prenájom ktorej neplatíte nič navyše a stojí tak menej, než prenájom statického billboardu. Nehovoriac o tom, že pri správnej údržbe vydrží polep až 10 rokov bez dodatočných výdajov. To však neznamená, že si dizajn musíte nechať celé obdobie rovnaký. Nie len, že kvalitný polep zanechá vozidlo bez stopy, no dokonca aj chráni jeho lak, takže sa dá jednoducho vymeniť. Keď teda investujete do kvalitnej fólie, investujete tak aj do svojho auta, predĺžite si životnosť laku a budete mať vrstvu ochrany proti poškrabaniu.  

 

Záver

 

Reklamný polep vozidla je momentálne jedna z najlepších marketingových investícií. Je to najlacnejšia forma vonkajšej reklamy – neplatíte nájomné za billboard, reklama beží tak dlho ako chcete, kedykoľvek a kdekoľvek chcete a navyše môže polepené auto slúžiť ako statický billboard v čase, keď nie je v pohybe.

V stručnosti, ak ste si na marketing vyčlenili len malú čiastku a vašou cieľovou skupinou sú miestny obyvatelia vo vašej oblasti, reklamou na aute nemôžete nič pokaziť. 

 

Ako na polep auta?

Firemné autá sú ako čisté plátno, ktoré si žiada byť pomaľované. Avšak, aby sa z plátna stalo umelecké dielo, je potrebný aj umelec a materiál. Preto je pre polep auta potrebný kvalitný materiál a schopný lepič. 

V Hi-Reklama vám polepíme všetko, čo má kolesá. Od kreatívneho nápadu, cez vizualizáciu až po samotný polep. Náš profesionálny tím lepičov premení firemné autá na mobilné billboardy nesúce vašu inzerciu k tisícom potenciálnych zákazníkov, už v priebehu jedného dňa. Používame len tie najkvalitnejšie materiály od popredných svetových výrobcov. Pri správnej starostlivosti, s ktorou vám samozrejme pomôžeme, vydrží fólia až 10 rokov bez toho, aby sa odlepila, alebo aby vám akokoľvek poškodila vozidlo či lak. Zvoliť si môžete čiastočný polep alebo celolep, vrátane okien, čo však neovplyvní priehľadnosť vďaka špeciálnej perforovanej fólii. Stačí nás kontaktovať tu.

 

Hi-ReklamaHi-ReklamaHi-ReklamaHi-ReklamaHi-ReklamaHi-Reklama+Hi-ReklamaHi-Reklama