NOVÉ STROJE, NOVÉ PRIESTORY

Hi-Reklama

Ak platí, že menej je niekedy viac, tak potom viac musí byť stále viac. Až tak veľa, že nám z toho ťahá oči šrégom...Fičíme na plný plyn!

Je o nás všeobecne známe, že si vážime zákazníkov aj tým, že nakupujeme a používame zásadne nové stroje od popredných svetových výrobcov. Elitnú výrobnú jednotku sme rozšírili o ďalších hypermoderných ťahúňov šetrných k životnému prostrediu – sublimačný lis, sublimačnú tlačiareň, ďalšiu UV tlačiareň, rezací stôl = výkonnú frézu a laser. Všetky už pracujú v plnom prúde!

Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+Hi-reklama+

Predstavujeme Vám náš najnovší prírastok do rodiny

 

Hi-Reklama

Xerox Versant 180 Press

Tlačí 80 strán za minútu v rozmere A4.
Papiere do gramáže 350g.
Tlač do rozmeru 66cmx33cm.
Tlač ochranných prvkov- UV, microtext.
Obsahuje vysokokapacitný podávač.

 

Hi-Reklama

RISO SF9350

Duplikátor je univerzálne zariadenie pre rýchlu a úspornú tlač väčšieho množstva výtlačkov z jednej predlohy. Tlač je monochromatická s možnosťou dotlače ďalšími farbami. Tlačí prostredníctvom master fólie, do ktorej termohlava vytvorí obraz predlohy. Farba sa na papier nanáša cez master fóliu, ktorá je navinutá na tlačovom valci.

 

 

 

article_Hi-Reklama

Durst Rho P10 160

Najnovšou našou „print vychytávkou“ je UV tlačiareň, ktorá je v súčasnosti tou najspoľahlivejšou na trhu určenou na prácu 24/7. Ešte vyššia rýchlosť a ešte lepšia kvalita tlače sa nekompromisne podpisujú pod najvyšší stupeň efektivity, čím radia túto UV tlačiareň do pozície nepokoreného lídra.
Rýchlosť tlače: až 100 m2/h pri 1000 dpi
Tlačová širka: 1600 mm
Hrúbka tlačového materiálu: do 40 mm
Váha tlačového materiálu: do 20 kg

 

article_Hi-Reklama

KONSBERG XN44

Rezací stôl so širokým portfóliom použitia pre vzorkovanie, packaging a signmaking. Vďaka rotačnej frézovacej hlavici s reguláciou otáčok od 10 000 - 60 000 ot/min. je tento stôl schopný kvalitne rezať a frézovať materiály ako kartóny, vlnité lepenky a peny do hrúbky 22mm, plastové a kompozitné materiály, viacvrstvové vinyly. Stôl je možné rozšíriť o pridanie nástroja na Brailovo písmo, o pridanie nástroja na produkčné rezanie textilu a nástroje, ktoré dokážu rezať materiál pod uhlom 15°, 30° a 45°.
Rýchlosť rezania: min. 50 m/min.
Pracovná plocha: 2210 x 3200 mm (pridaním ďalších modulov je možné predĺžiť až na 6,5 m)
Hrúbka penového materiálu: do 85 mm

 

article_Hi-Reklama

Mimaki TS5-1600

Sublimačná tlačiareň so samými superlatívmi. Mercedes medzi sublimačnými tlačiarňami. Disponuje ultra vysokou rýchlosťou tlače pre tlač na počkanie, rýchloschnúcim a vysokokvalitným sublimačným atramentom bez farebných skokov, ale naopak jemnou gradáciou. Spolu s výkonným 16-bitovým RIP softvérom potlačí dresy, plavky, pracovné oblečenie, bundy, šály, kravaty a iný textil v špičkovej kvalite s dlhou životnosťou.

Rýchlosť tlače: až 40 m2/h
Hrúbka tlačového materiálu: až 7 mm
Váha tlačového materiálu: až 38 kg

 

article_Hi-Reklama

GCC LaserPro X380

Opäť sme posunuli výrobu na vyšší level aj touto novou bezkonkurenčnou UV tlačiarňou, ktorá je zároveň tou najspoľahlivejšou na trhu, určenou na prácu 24/7. Ešte vyššia rýchlosť a ešte lepšia kvalita tlače sa nekompromisne podpisujú pod najvyšší stupeň efektivity, čím radia túto UV tlačiareň do pozície nepokoriteľného lídra. Max. veľkosť materiálu: 1041 x ∞ x 165 mm (Š x D x V)

 

 

article_Hi-Reklama

Monti Antonio 75-T

Inovatívny lis so širokou škálou použiteľnosti. Využíva sa na transfer sublimačného atramentu z papiera na cieľový materiál a zároveň aj na reaktiváciu atramentu vytlačeného plotrom priamo na textil.
Pracovná šírka: 1600 mm