H-RÚŠKY: Hravé rúška pre každého

Spojili sme naše dlhoročné skúsenosti, unikátne technológie, kreativitu a splodili sme H-RÚŠKY, hravé rúška pre každého!

Hi-Reklama

  • Rúška sú poctivo šité na Slovensku, v našej vlastnej dielni. Môžu sa preto vyskytnúť jemné odchýlky medzi jednotlivými rúškami. 
  • Polyester z mikrovlákna na vonkajšej strane obmedzuje priestupnosť mikroorganizmov vďaka svojej hustej štruktúre. Na vnútornej strane zaručuje pohodlie 100% bavlna.
  • Vďaka unikátnej technológii ostáva grafický motív trvácny a odolný vočo opätovnému praniu a ani časom nevybledne.

Viac na h-rusky.sk.

Ďalšie informácie

Rúško sa skladá z dvoch vrstiev. Vnútorná strana je zo 100 % bavlny. Vonkajšia strana je vyrobená z mikrovlákna, ktoré obmedzuje priepustnosť mikroorganizmov vďaka svojej hustej štruktúre, bez obmedzenia priedušnosti.

Rúška sú potlačené technológiou sublimácie na vodnej báze, ktorá je zdravotne nezávadná. Vďaka unikátnej sublimačnej tlači ostáva grafický motív trvácny a odolný voči opätovnému praniu a ani časom nevybledne. Rúška odporúčame vyprať pred prvým a následne po každom použití pri teplote 60 °C a po vysušení vyžehliť z vnútornej strany pre lepšiu ochranu.

Pre firmy

Chcete rúška, ktoré budú reprezentovať vašu firmu a zároveň chrániť zamestnancov? Potlačíme vám rúška s vlastnou grafikou či logom. Napíšte nám na reklama@hireklama.sk a my vám pošleme vizualizáciu a cenovú ponuku.

Hi-Reklama

 

NAKUPUJ H-RUSKY