3 tipy ako na Vianoce prekvapiť

Hi-Reklama

 

Vo svete zaplavenom hromadne vyrábanými produktmi, nie je pre niekoho ťažké nájsť rýchly darček. Na rozdiel od týchto však naberajú práve osobné dary čoraz viac na hodnote a popularite. Sú kreatívne, originálne a predovšetkým hovoria priamo k duši príjemcu.    

 

PRISPÔSOBENÉ DARY FUNGUJÚ PRE KAŽDÉHO

 

S dobrou myšlienkou a trochou kreativity môžete prísť s niečím osobným pre doslova kohokoľvek vo vašom živote, či už ide o mužov, ženy, deti alebo dokonca aj tú tetu, ktorá má už všetko.

 

Výhodou je, že keď dávame niečo prispôsobené danej osobe, bude dar prijatý s radosťou bez ohľadu na to, čo to je. V konečnom dôsledku je myšlienka a námaha vložená do daru to najdôležitejšie. 

 

TIPY

 

  • Obraz 

 

Fotografie orámované za sklom môžu vyzerať úžasne, keď sú zobrazené v správnom priestore, ale v miestnostiach s veľkým množstvom svetla môže lesklý povrch spôsobiť odlesky a odrazy. Plátno na druhej strane má matný povrch a prirodzenú štruktúru, vďaka čomu je dokonalé na zobrazovanie fotografií v jasne osvetlených izbách. 

 

Jednou z výhod tlače na plátno je ich cenová dostupnosť. Nehovoriac o tom, že je oveľa príjemnejšie vidieť svoju vlastnú fotografiu a momenty z vášho života zobrazené v takom veľkom meradle a v nestarnúcich farbách. Kvalitná potlač fotky či obľúbeného umeleckého diela na plátno vo vysokom rozlíšení originálne spestrí každý interiér. 

Hi-Reklama+Hi-Reklama+

 

 

 

 

 

 

 

  • Obliečky

 

Jedným z rýchlych darčekov, o ktoré nikto neporosil je posteľná bielizeň. Áno, mohli by ste svojim blízkym darovať obliečky s neosobným vzorom a oni ho s úsmevom na tvári príjmu. No ak ich naozaj chcete prekvapiť a potešiť, choďte o krok ďalej a darujte im vankúš či posteľnú súpravu s tvárou ich domáceho maznáčika (alebo tou vašou). Sublimáciou bezpečne potlačíme celý povrch obliečky a vankúša. Farba je nanesená hlboko do vlákien a odolá aj praniu. Navyše zostáva tkanine príjemný pocit.

 

Hi-Reklama+Hi-Reklama+

 

 

 

 

 

 

 

  • Tričko

 

A napokon, nestarnúca klasika – tričko s vlastnou potlačou. 

Hi-Reklama+Hi-Reklama+

 

 

 

 

 

 

 

Prispôsobené dary začali byť silným konkurentom na darčekovom trhu a otvorili dvere širokej škále možností. Dokonca aj ten najjednoduchší darček sa môže zmeniť na personalizované majstrovské dielo. Už viac nemusíte skákať z obchodu do obchodu a nakoniec aj tak vybrať akýkoľvek len preto, že nemáte lepšie možnosti. Vaši blízki si zaslúžia len to najlepšie!

 

 

AKO NA TO?

 

  1. Myslite dopredu

 

Výroba darčekov na mieru môže zabrať viac času, predovšetkým pred časom Vianoc. Preto je ideálne konať v predstihu.

 

  1. Nájdite motív

 

Fotka, spomienka, zážitok, domáci maznáčik či interný vtip – to všetko môže slúžiť ako motív pre váš osobný darček. 

 

  1. Kontaktujte nás

 

Kvalitu a trvácnosť vášho darčeka zaručíte tým, že kontaktujete expertov v tlači, na reklama@hireklama.sk